Konferansjerzy

KONFERANSJERZY

Oprócz nagrań lektorskich oraz szeroko pojętej produkcji muzycznej i dźwiękowej STUDIO LEKTOR to również konferansjerzy, którzy w sposób profesjonalny poprowadzą każdą imprezę. W naszej bazie znajdą Państwo gwiazdy telewizji oraz Internetu, które uświetnią Państwa wydarzenie.

 

Prosimy o zapoznanie się z sylwetkami naszych konferansjerów.

Istnieje możliwość zamówienia duetu konferansjerskiego.

JAKUB RUTKA

Konferansjer, prezenter, dziennikarz, lektor oraz muzyk. Ma na swoim koncie setki produkcji reklamowych zrealizowanych dla stacji radiowych i telewizyjnych w całej Polsce. Oprócz tego jest lektorem centrali telefonicznych firm, filmów fabularnych, dokumentalnych oraz animowanych. Autor internetowego programu „Na Ławeczce czyli Jakub Rutka Na Żywioł”, w którym rozmawia z gwiazdami polskiego showbiznesu. Głos kanału MysteryTV produkującego słuchowiska grozy oraz krótkometrażowe filmy z gatunku horror/thriller. Współzałożyciel kabaretu „Szuje” oraz zespołu „Nie Oni Jedni”. Doświadczenie z mikrofonem, wiedza na temat pracy głosem oraz bagaż doświadczeń kabaretowych sprawiają niesamowitą łatwość w prowadzeniu imprez wszelkiego rodzaju. Od dni miast poprzez bankiety po duże imprezy firmowe. Zadowolenie klientów sprawiło, że jako konferansjer na stałe wpisał się w harmonogram wielu eventów, które prowadzi nieprzerwanie od lat. Interakcja z widownią jest kluczową cechą, która sprawia, że nawet największe luki w programie zostaną niezauważone. Mieszanka dziennikarstwa publicystycznego oraz występów kabaretowych dają możliwość odpowiedniego dopasowania się do typu wydarzenia – od poważnych gal po imprezy rozrywkowe

JAREK MAREK SOBAŃSKI

Konferansjer otwarty na ludzi – tego się nie można nauczyć, takim trzeba być. JMS po prostu lubi ludzi, lubi do nich mówić, rozmawiać z nimi – i to widać. Jego prowadzenie imprez nigdy nie jest sztywne i nadęte. Zamiast przygotowanych drętwych żartów jest swobodny komentarz do aktualnej chwili i miejsca. Często nie potrzebuje przygotowanego scenariusza bo scenariusz dyktuje okazja, ludzie, czas i miejsce. Naturalny kontakt z publicznością pozwala zapomnieć, że jest jakaś granica między sceną a widownią. Bo dla Jarka jej nie ma. Dzięki temu może sobie pozwolić na inteligentną bezczelność i życzliwą złośliwość – i nikt się nie obraża. Prowadził imprezy na wszystkich najważniejszych festiwalach kabaretowych i nie tylko. Nieoceniony do prowadzenia imprez, koncertów, spotkań bez oficjalnego nadęcia. Na co dzień występuje w kabarecie Zachodnim z Zielonej Góry, z którym był i jest częstym gościem kabaretowych programów na TVP i Polsacie.

STASZEK ORŁOWSKI

Kabareciarz, konferansjer, autor tekstów piosenek oraz opowiadań grozy. Współtwórca kabaretu „Szuje”, z którym zdobył liczne nagrody na konkursach, festiwalach i przeglądach w całej Polsce. Współzałożyciel zespołu „Nie Oni Jedni”, w którym jest autorem tekstów wszystkich piosenek. Zasób anegdot oraz żartów to jego ogromna cecha, dzięki której potrafi rozbawiać widzów do łez i wypełnić każdą lukę w programie. Prowadzi festyny, dożynki, gale oraz inne imprezy okolicznościowe. Bardzo często występuje w duecie z Jakubem Rutką.

RYSZARD REMBISZEWSKI

Polski aktor, prezenter radiowy i telewizyjny, konferansjer, lektor i wodzirej. Wieloletni gospodarz programu Studio Lotto. Od 2013 roku prowadzi audycie Pogodna prognoza kultury w programie „Świat się kręci”. Ryszard Rembiszewski jako gość wystąpił tez w wielu programach telewizyjnych i radiowych w tym między innymi w: Świadectwie dojrzałości, Dzień Dobry TVN, Kawie czy herbacie, Między nami, Minęła 20, Zabawach językiem polskim, I i III Programie Polskiego Radia, Polskie Radio RDC, Tok FM, RMF FM, Radio Zet, Antyradio, Radio VOX i wielu innych.

MARIUSZ KAŁAMAGA

Polski artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny, były członek i lider kabaretu Łowcy.B. Od 2015 roku pracuje w RMF FM. Jeżeli Twoja impreza ma pozostać na długo w pamięci gości, którzy mają być rozbawieni do łez, Mariusz jest idealnym kandydatem. Doświadczenie kabaretowe sprawia, że z niesamowitą łatwością poprowadzi każdy rodzaj imprezy.

PAOLO COZZA

Kabareciarz, osobowość telewizyjna, znany z programu „Europa da się lubić”. Uczestnik „Tańca z gwiazdami”, konferansjer oraz kucharz. Bardzo często angażowany jako konferansjer podczas imprez gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się jako prowadzący otwarcie nowej restauracji, zawody lub turnieje gastronomiczne. Dodatkowo oferuje występy kabaretowe oraz muzyczne. Możliwość koncertu największych włoskich przebojów.

ANDRZEJ LESZCZYŃSKI

Lektor filmowy oraz radiowy. Związany z programem pierwszym Polskiego Radia. Jego głos można usłyszeć w wielu filmach fabularnych oraz dokumentalnych. Współzałożyciel oraz prowadzący kanał GUNTV, w którym skupia się na tematyce broni palnej. Również konferansjer, który swoim nienagannym wyglądem oraz wspaniałym głosem idealnie wpasuje się w Państwa imprezę.

MACIEJ JABŁOŃSKI

Prezenter TVP, dziennikarz, lektor, konferansjer, trener emisji głosu i wystąpień publicznych. Wykładowca Akademii Telewizyjnej TVP. Od lat świetnie spisuje się przed telewizyjnymi kamerami, zarówno w studiu jak i podczas relacji w plenerze. Oprócz tego towarzyszy nam podczas wielu filmów fabularnych oraz dokumentalnych. Idealnie poprowadzi wydarzenia sportowe, gale walk, zawody oraz inne imprezy kulturalne.

BATMAN

Tej postaci przedstawiać nie trzeba! Batman może odwiedzić właśnie Ciebie! Idealny na Dzień Dziecka, urodziny, festyny dla dzieci, spotkania i imprezy w przedszkolach i szkołach. Batman chętnie zapozuje do zdjęcia, przybije piątkę i opowie o walce z Jokerem i naprawie świata!

ŚWIĘTY MIKOŁAJ

Święty Mikołaj jest oblegany w grudniu! Dlatego napisz do niego list wcześniej i zaproś go do siebie! Święty Mikołaj jest do Twojej dyspozycji przez cały grudzień! Idealny na duże imprezy, prywatne wizyty w domu, spotkania z dziećmi w przedszkolach i szkołach.

Nasi konferansjerzy to zawodowcy w swoim fachu. Na swoim koncie mają niezliczone ilości poprowadzonych imprez, zarówno miejskich, firmowych i prywatnych. Nasi konferansjerzy zadbają o to, aby Państwa impreza na długo pozostała w pamięci wszystkich obecnych gości.

WYCENY USŁUG POJEDYNCZYCH KONFERANSJERÓW ORAZ DUETÓW KONFERANSJERSKICH ODBYWAJĄ SIĘ MAILOWO.

Impreza podnosi swoją rangę w momencie, kiedy imprezę prowadzi duet konferansjerów, stąd zalecamy zapytanie o polecany przez nas duet konferansjerów, który dopasujemy do Państwa potrzeb.